Aitäh, Tiiu! Elagu Nele!

Sellel postitusel ei ole vastuseid
18. oktoobril andis kammernaiskoor Sireen Tallinnas Hopneri majas sarjas "Kuulajale" kontserdi "Tuulest kantud", mis oli viimane kontsert senise peadirigendi Tiiu Ivanova käe all. Sireenid jätkavad viljakat koostööd dirigent Nele Erastusega.
Tiiu Ivanova ja Ülle Tuisk koos Tartust Tallinnasse saabunud noorte lauljatega lõid kammernaiskoori Sireen 2011. aastal. Nende aastate jooksul on saavutatud nii mõndagi, mida tõestavad auhinnalised kohad konkurssidel, põnevad koostööprojektid ja esikalbum "Terra Incognita". Iga koor on oma dirigendi nägu ja nii on olnud ka Sireeniga. Oleme tänulikud, et Sireen on Tiiu ja Ülle käe all saanud isikupärase kõla ja näo, et oleme saanud ühiselt sisse hingata ja koos muusikat teha. Tiiu Ivanova on otsustanud praeguseks keskenduda koolimuusika arendamisele. „Sireen on oma uue alguse lävel ja usun, et Nele suudab selle koori üles ehitada ja anda vajaliku värskuse uueks alguseks,“ sõnas Ivanova oma otsust kommenteerides.


On suur rõõm, et meie juurde on jõudnud väga andekas ja töökas dirigent Nele Erastus. Nele on Sireeni koormeistri ja abidirigendina töötanud alates 2017. aasta kevadest ja koos temaga jätkame oma muusikalist teekonda, et seada uusi eesmärke ja publikule elamust pakkuda.

Lisa kommentaar

Email again: