Sireen alustas hooaega laululaagriga Pärnumaal

Sellel postitusel ei ole vastuseid
24.-25. augustini oli kammernaiskoor Sireen Pärnumaal Matsi rannas laululaagris, millega anti avalöök põnevale ja väljakutseterohkele 9. hooajale.
Hooaeg 2019/2020 toob meile esimese väliskonkursi, mis toimub juba oktoobris Barcelonas. Tegemist on Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) koorimuusikakonkursiga "Let The Peoples Sing", kuhu meid valiti ainsa Eesti koorina lindivooru põhjal osalema juba möödunud aasta lõpus. 2017. aastal saavutas sama konkursi Grand Prix' kammerkoor Collegium Musicale, kes sõidab samuti Barcelonasse, et seal esineda ja võidukarikas edasi anda. Meie ettevalmistused konkursiks on alanud ning eesmärk on anda endast parim ja nautida musitseerimist.

Lisaks konkursikavale alustasime novembri lõpus Tallinnas Mustpeade majas toimuva kontserdi repertuaari õppimist. 23. novembril on meil suur rõõm esitada koos suurepärase pianisti Johan Randverega prantsuse heliloojate Debussy ja Caplet' loomingut. Kava on ilus nagu impressionistlik maal!

Lisaks laulmisele saime laagris nautida ilusat Eesti loodust, kuulata merelaineid, süüa põldmarju ja käia saunas. Nagu sireenidel kombeks, kasutasime ka võimalust supelda tähistaeva all. 

Oleme uueks hooajaks enam kui valmis!Lisa kommentaar

Email again: